Kroměříž - Info region & Kroměřížské noviny. Informační server okresu Kroměříž. Zde naleznete veškeré důležité informace z regionu Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Morkovice a přilehlých obcí. Přehled firem, služeb, slevy, výprodeje a nabídky práce na okrese Kroměříž. Soukromá inzerce, informace o kulturních a sportovních akcích na okrese Kroměříž.
  > > >   nejnovější události z regionu - kroměřížský deník
Kroměřížský deník
Kroměříž – Ruční výrobky zaujaly ve čtvrtek na Velkém náměstí v Kroměříži kolemjdoucí: vyráběli je klienti Sociálních služeb Kroměříže a Uherského Hradiště.

Velké Karlovice - Pohádkový les a další akce ke Dni dětí, ale také třeba turistický pochod Letní karlovská padesátka, Formanský den, soutěžní přehlídka sýrů nebo soutěž sekáčů luk, to vše můžete začít na začátku léta ve Velkých Karlovicích.

publikováno: 27.05.2016 16:34
Investiční byt přináší výnos hned dvakrát
Přerov - /ROZHOVOR/ S investičními byty lze dosáhnout mnohem lepšího výnosu než třeba s termínovanými vklady, není to ale pravidlem. Úspěch investice do nemovitosti ovlivňuje velké množství faktorů. Zda si na pořízení investičního bytu vzít úvěr, nebo jak vybrat ten správný, poradila v rozhovoru pro Deník jednatelka společnosti GALERIE REALIT Kateřina Zvonková.

Zlínský kraj - V divadle navštívíte maskérnu, malírnu i garderobu, na Kohútce se utkají Valaši se Slováky, v Lukově je Den stromů, v Napajedlích budou podesáté závodit inlinisté, Dětský den v Holešově zpestří i Pavel Novák, Hrad Buchlov ovládnou pohádkové bytosti, Lázně v Ostrožské Nové Vsi uvidí módní přehlídku i kadeřnickou show, Dětská neděle s domem Šikula v kině Hvězda, noční rybářské závody na Výlantě, Hradohraní v Malenovicích  

Kroměříž – V podstatě nový hudební festival se v sobotu koná na kroměřížském výstavišti Floria. Na akci s názvem Kácení máje totiž vystoupí třeba kapela Premier, Vašo Patejdl, O5 a Radeček nebo Divokej Bill.

Kojetín – 120. výročí zahájení provozu si letos připomíná místní železniční dráha z Kojetína do Tovačova. Jen v loňském roce se po ní odvezlo přes 80 tisíc tun štěrku ze Skašovských jezer, několik kusových zásilek kolejnic a mimo to jí projelo i 45 párů zvláštních osobních vlaků, které odvezly na pět tisíc cestujících.

Kroměříž – Přes tři sta šedesát prvňáčků se ve čtvrtek stalo opravdovými čtenáři: navíc za požehnání samotného knihovníka kroměřížského Arcibiskupského zámku. Právě tam se totiž konal už šestý ročník tradičního obřadu.

Zlínský kraj, Holešov - Nadějná zpráva pro zatím churavějící průmyslovou zónu v Holešově: v brzké době by jí mohla pomoci čínská investice. Na tiskové konferenci krajské organizace Strany Práv Občanů ve Zlíně to včera naznačil krajský stranický předseda Vratislav Mynář v rámci představení volebního programu pro podzimní krajské volby.

Holešov – V historických prostorách sala terreny holešovského zámku se ve středu dopoledne konalo slavnostní vyřazování studentů tamní střední policejní školy.

Kroměřížsko – Pocítili jste lítost při čtení o případu rodiny z Počenic, která při nedávnem požáru přišla o střechu nad hlavou? Nyní máte šanci přispět libovolnou finanční částkou. Kroměřížská Charita totiž zveřejnila číslo peněžního konta, na něž mohou lidé posílat pomoc.

11.07.2011 13:50

Neplatila elektřinu, nyní jí hrozí až pět let vězení
V předešlých dnech zahájil komisař Oddělení hospodářské kriminality v Kroměříži trestní stíhání proti devětačtyřicetileté ženě ze Zdounek, která se dopustila trestného činu podvodu.

15.02.2010 15:23

Duševně nemocný muž položil hlavu na koleje přímo před vlak. Zázrakem přežil
Hlavu na koleje nedaleko vlakového nádraží v Kroměříži položil v pondělí odpoledne pacient místní psychiatrické léčebny. Policejní mluvčí Barbora Balášová agentuře Mediafax řekla, že muž srážku s vlakem přežil.

10.12.2009 08:14

Okradla osmasedmdesátiletou stařenku
Včera v dopoledních hodinách byla okradena osmasedmdesátiletá žena z Kroměřížska. Bohužel doplatila na svou důvěřivost. Navštívila ji neznámá osoba a tvrdila jí, že vyhrála. Majitelka ji tedy pustila dovnitř domu. Chvilková nepozornost osmasedmdesátileté ženy stačila na to, aby si zlodějka odnesla finanční hotovost, celkem 7 tisíc korun.

26.11.2009 15:55

Vloupal se do optiky
Během noci z pondělí na úterý se prozatím neznámý pachatel vloupal do oční optiky v Kroměříži.